Новини

Аргентинські інокулянти та ад'юванти для сої

Що потребує агросфера сьогодні? Це товари високої якості, що допомагають підвищити врожайність та є екологічно безпечними! Аргентина світовий лідер по виробництву й експорту соєвих бобів. Адже з 30 млн. га. сільськогосподарських угідь 20! млн гектарів це посіви сої.

FRAGARIA зробила фокус на розвиток технологій та посилену турботу за навколишнім середовищем. Тому пропонує аргентинські інокулянти та ад'юванти високої якості та за ціною, що значно нижча за своїх європейських, американських та канадських аналогів.

Найважливіший лімітований фактор урожайності сої - це азот. Навідміну від пшениці й кукурудзи, де можливо вносити хімічні добрива, соя завжди сіється без їх використання. Важливо заpначити, що саме азот є визначальним фактором вмісту протеїну в сої (вона має вміщати 35-40% протеїну у кожному зерні). На ці показники впливають природні фактори, та їх змінити не можливо, тож ми можемо тільки забезпечити правильный підхід до забезпечення поживних речовин сої, як це роблять аргентинські фермери!

Завдяки інокуляції можна досягнути потрібної кількості азоту, що відобразиться у хорошій врожйності, високому вмісту протеїну в сої та заощадщенні коштів з кожного гектару.

Важливо зазначити, що застосування інокулянтів забезпечує як надважливий екологічний, так і економічний ефект:

  • Зниження витрат на ЗЗР та добрива мінімум на 10–15%
  • Підвищення врожайності на 10–17%
  • Стимуляція розвитку рослини

Біологічні продукти від #FRAGARIA - це якість, що перевірена роками! Дізнатись більше про аргентинські інокулнти можна на нашому сайті: www.fragaria.com.ua

Телефон для замовлення: 
+38(095)925-7777